Продавець OОО "Ceramic Energy Effekt" розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1 відгук
+380730750541
+380677492958
Энергоэффективное строительство и комплектация пассивных домов
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Styrodur BASF XPS

Styrodur – це зелений, екструдований пінополістирол жорсткий (XPS), розроблений концерном BASF в 1964 році. Сьогодні, Styrodur є синонімом XPS в Європі і в якості теплоізоляційного матеріалу, вносить істотний внесок у захист клімату шляхом скорочення викидів СО 2. Стіродур – це високоякісний теплоізоляційний матеріал, який протягом багатьох років є лідером на європейському ринку.
Styrodur Basf надає переконливі переваги спеціалізованих проектувальників, архітекторів, ремісників, будівельників і постачальників будівельних матеріалів. Люди, які кожний день мають справу з цим матеріалом, знають всі його плюси та мінуси і рекомендують всім саме цей матеріал.

Першим і незаперечний преимуществлм, є: екологічні переваги матеріалу.
Екологічно чистий через відсутність викидів в повітря CO 2;
Відмінні теплоізоляційні властивості; 0.032
Висока міцність на стиск;
Низьке водопоглинання;
Стійкістю до старіння і распаданию;
Виконує всі структурно-фізичні у будівництві вимоги у різних кліматичних умовах Європи . Застосовується для теплоізоляції по периметру, ізоляція підлоги, внутрішня ізоляція, ізоляція житлової площі, теплоізоляція мосту, ізоляція горища, ізоляція плоских і перевернутих дахів, ізоляція біогазових установок, теплоізоляція автомобільний і залізничних шляхів. Технічні властивості даного матеріалу: щільність 25-30 кг/м. куб. колір – зелений, кількість аркушів в упаковці залежить від товщини матеріалу.

Безконтактні зварні листи XPS від BASF з схваленнями будівельних інспекцій


Збільшити картинку

  

(2.9.2017) В середині липня 2017 року BASF отримала офіційне затвердження типу для безконтактних зварних пінопластових плит (XPS). Загальні твердження інспекцій будівлі Z-23.31-2083 і Z-23.33-2084 стосуються Styrodur SQ у додатках ...

  • Перевернута дах і
  • Периметр ізоляції.

Під торговою маркою Styrodur 3000 SQ пропонуються панелі з номінальною товщиною 200, 240 і 300 мм, які з'єднуються з трьох, чотирьох або п'яти шарів безконтактної термічним зварюванням для формування повної панелі.

Нові продукти доповнюють нещодавно оновлений асортимент BASF, який має рівномірний оголошене значення лямбда (λ) 0,033 Вт / мК по всій товщині плити. Крім того, BASF визначає покращене стискуюче напруження для нових марок 3000 SQ: допустима напруга стиснення, испытанное в соответствии с DIN EN 1606, для непрерывной нагрузки 50 лет и сжатие <2% может быть увеличено с 110 до 130 кПа.