Корзина
1 отзыв
+380730750541
+380677492958
Энергоэффективное строительство и комплектация пассивных домов
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Керамические блоки Кератерм

Керамічні блоки КЕРАТЕРМ® – поризовані, що досягається шляхом додавання в глину тирси, яка в печі вигорає, залишаючи замкнуті мікропори, це робить КЕРАТЕРМ® ще теплішим та легким.

Блоки не кришаться, дюбеля тримаються, мають високі показники зусилля на виривання дюбелів (більше 120 кгс), що робить можливим застосування будь-яких фасадних систем та утеплювачів.

1. Енергоефективнiсть

Керамблок КЕРАТЕРМ® вважається енергоефективним матеріалом. Досягається це за рахунок грамотно продуманого і раціонального розташування повітряних порожнин, що створюють спеціальні перешкоди всередині блоку, і завдяки поризованной структурі (у виробництві використовуються тирса, які додають до складу (глина), в процесі запікання вони вигорають і створюються замкнуті мікропори). Повітряним потокам (холодним або теплим) доведеться подолати стіну з розрахунковим відстанню в 0,9 м, щоб «потрапити» всередину приміщення, при будівництві якого використовувався КЕРАТЕРМ 38.

2. Відмова від утеплювача

Використання європейських технологій виробництва дозволило забезпечити коефіцієнт теплового опору стін з КЕРАТЕРМ 44 на рівні 3,33 м2 • К / Вт. За встановленими в Україні державним стандартам ДБН цей показник повинен знаходитися на рівні 3,3 м2 • К / Вт. Отже, при використанні керамблоков КЕРАТЕРМ 44 немає необхідності використовувати утеплювач. За висновком експертів стіни з КЕРАТЕРМ 38 забезпечує рівень тепла, як і стіни зі звичайної цегли, товщина яких 1,2 м, а стіни з КЕРАТЕРМ 44 теплі, як стіни з цегли, товщина яких 1,8 м.

3. Екологiчнiсть

Стіни з поризованного керамічного блоку вважаються на 100% екологічно чистими. Відповідно до технології виробництва в їх склад входить високоякісна глина без додавання шкідливих речовин. Виробник КЕРАТЕРМ®  Кузьмінецька Будівельна Кераміка – має сертифікати якості, що підтверджують екологічність своєї продукції, включаючи сертифікати проведених радіологічних досліджень.

Керамічні блоки Кератерм в Киеве. Фото, цена, продажа

4. Міцність

Показник, що дозволяє визначити максимально допустимий тиск на блок – марка міцності. Керамічні блоки КЕРАТЕРМ мають марку М100-М125. Цього достатньо для зведення стін шестиповерхового будинку з блоків. Готова конструкція відповідає необхідним нормам – міцність М100.

5. Стiна дихає

Хороша вентиляція – одна з головних завдань будь-якої будівельної компанії. Багато сучасні матеріали не дозволяють забезпечити досить високий рівень вентиляції приміщення. Завдяки капілярної структурі поризованих керамблоков забезпечується відмінний влагообмен, що дозволяє стверджувати, що стіни з блоків КЕРАТЕРМ® «дихають». Це запобігає утворенню грибка і цвілі. Водопоглинання керамічних блоків КЕРАТЕРМ® становить 18%, для порівняння це показник у газоблоків досягає 50%

6. Шумоiзоляцiя

Пориста структура керамблока ефективно поглинає шум, забезпечуючи комфорт усередині приміщення. У випадку, якби вони мали не пористу, а повнотілих структуру, то показник шумопоглинання був значно нижче.

7. Фінансова вигода

Розрахунки експертів дозволили встановити, що ціна стінового матеріалу від вартості готової конструкції становить всього від 3% до 5%. Якісні характеристики матеріалу забезпечується максимальний комфорт усередині приміщення. Використовуючи порізованні керамблоки КЕРАТЕРМ®, ви зможете скоротити витрати на будівництво, мінімізуючи вартість готового будинку без втрати якості.