Корзина
1 отзыв
+380730750541
+380677492958
Энергоэффективное строительство и комплектация пассивных домов
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

FELDHAUS KLINKER

Кращий вибір клінкеру від Feldhaus KlinkerЄвропейська надійність, великий асортимент продукції, німецькі традиції і гарантія якості – все це можна сказати про матеріали, створених на заводах Фельдхаус.
1 2

– Клінкерна цегла. Головними перевагами цієї цегли є набагато більша міцність і зносостійкість в порівнянні з іншою продукцією цього плану, виготовленої за іншими технологіями. Для порівняння, там, де звичайний силікатна цегла простоїть 50 років, клінкерна прослужить 150.

– Клінкерна плитка feldhaus. Більш економний варіант облицювального матеріалу, ніж цегла, але не поступається цеглі ні в красі, ні в міцності. Плитка виготовляється за тією ж технологією, і з того ж матеріалу, що і цегла, тому лише досвідчене око спеціаліста визначить, який фасад облицьований цеглою, а який плиткою. Крім того, її широко використовують при оформленні внутрішніх інтер’єрів – для облицювання стін, камінів, сходів, тощо.

 

– Цегла ручного формування. Зі зрозумілих причин така цегла коштує дорожче, але унікальність забарвлення кожної цегли сповна окупає його вартість. З його допомогою дизайнери створюють неповторні фасади й інтер’єри, і зрозуміло, що така цегла має всі переваги.

– Тротуарна плитка feldhaus klinker незамінна при створенні елементів ландшафтного дизайну і при оформленні терас, стежок і під’їзних доріг. По суті, це бруківка, якою можна викладати дороги, і вона витримує величезні навантаження – такі дороги, наприклад, були створені в Голландії і Німеччині близько двох сотень років тому і все ще експлуатуються.

– Сендвіч-панелі з пінополіуретану і клінкерної плитки. Розмір і форма цих панелей значно прискорюють процес монтажу.