Корзина
1 отзыв
+380730750541
+380677492958
Энергоэффективное строительство и комплектация пассивных домов
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Тротуарная плитка ФЕМ

НАША КОМПАНИЯ ПРЕДЛАГАЕТ ;

    Компанія Золотий Мандарин Квадра - Виробник бетонних виробів методом вібропресування в Україні. Технологія вібропресування - новітня технологія виробництва бетонних виробів з напівсухих бетонних сумішей з мінімальним вмістом води, що забезпечує поліпшені експлуатаційні характеристики продукції. 

  

  

      Компанія професійно виробляє тротуарну плитку, стінові блоки, парканні камені, тротуарні і дорожні бордюри, елементи ландшафтного дизайну. Компанія працює на ринку України більше 8 років, і за цей час зарекомендувала себе надійним постачальником якісної продукції. Місія компанії "Нове для кращого!" відображає підхід до виробництва продукції.

          Мета - не виробляти заради виробництва, а постійно розширювати асортимент, вводити більш досконалі технології і рецептури, представляти на ринок нові продукти з ще більш поліпшеними характеристиками.

Початковий і основний принцип компанії - тільки з якісної вихідної сировини при дотриманні всіх технологічних норм можна отримати якісний продукт. Тому компанія працює тільки з постачальниками найякісніших матеріалів на Україні - цементу, щебеню, піску, хімічних добавок, барвників.

 

  

         Підприємство має сертифіковану акредитовану лабораторію, яка стежить за дотриманням всіх технологічних параметрів виробництва. На підприємстві запроваджено 4-рівневий контроль якості, який включає контроль вхідних матеріалів, операційний контроль в процесі виробництва, проміжний контроль готової продукції та контроль продукції при 100% готовності.

           Виробнича потужність заводів становить 8,5 тис кв.м тротуарної плитки на добу. Завдяки такому обсягу виробництва компанія поставляє продукцію не тільки на багато державних і промислові об'єкти, але постійно збільшує кількість приватного замовника. Важливою складовою для виробництва якісної продукції є використання спеціального професійного обладнання. На підприємствах компанії Золотий Мандарин Квадра використовуються автоматичні лінії з виробництва бетонних виробів за технологією напівсухого вібропресування відомих світових брендів.

           Особливість автоматичної лінії полягає в тому, що людина здійснює тільки наглядову роль. Основні важливі дії виконує комп'ютер по заданій технологом програмі. Повністю автоматично відбувається дозування матеріалів, перемішування бетонної суміші, вібропрессування і переміщення готового продукту в камери витримки. Людська роль зведена до мінімуму, щоб виключити можливість помилки через недбалість або втому. Після витримки продукту в пропарювальних камерах до готовності за допомогою робота продукт переміщається на транспортні піддони і автоматично упаковується.

           Завдяки точному дотриманню комп'ютером запрограмованих параметрів вироблений продукт гарантовано відповідає всім вимогам щодо якості. Тротуарне і дорожнє покриття, яке виробляє компанія Золотий Мандарин Квадра, відповідає не тільки всім практичним вимогам, але і задовольнить будь-які естетичні побажання.

           Якість продукції компанії Золотий Мандарин Квадра оцінили власники товарно-транспортних комплексів, митних терміналів, АЗС, супермаркетів, автостоянок, житлових і офісних комплексів по всій Україні. Особливе шанобливе ставлення компанія проявляє до приватного замовнику. Саме для цієї групи клієнтів розширюється асортимент продукції, вводяться нові колірні рішення і види поверхонь. Компанія пропонує тротуарну плитку більше 50 видів форм в широкій колірній гамі. Продукція компанії Золотий Мандарин Квадра задовольнить запит найоригінальнішого і вимогливого клієнта.

         

           Завдяки високій якості продукції та новітніх технологій, компанія Золотий Мандарин Квадра неодноразово перемагала у всеукраїнських конкурсах.

           Компанія Золотий Мандарин Квадра постійно працює над вдосконаленням технології виробництва для отримання продукції з найкращими практичними і естетичними характеристиками.